Ekonomiskā drošība - viena no svarīgākajām un neaizsargātākajām jomām uzņēmējdarbībā. Kā lai nodrošina maksimālu konfidencialitāti un informācijas drošību? Nepieļauj svarīgu dokumentu nozušanu? Kādi pasākumi ir jāveic, lai darbinieki nepiesavinās uzņēmuma materiālās vērtības? Kurš palīdzēs iegūt informāciju par kukuļdošanu un apturēs informācijas noplūdi par gaidāmajiem līgumiem, notikumiem vai projektiem?

Nevajag akli uzticēties savam drošības dienestam!

Vienmēr jāpatur prātā, ka darbinieki arī ir cilvēki, kuriem var būt nepieciešama nauda radinieku ārstēšanai, bērnu izglītībai vai arī jaunai automašīnai. Un galvenokārt no Jūsu drošības dienesta ir atkarīga ekonomiskā drošība un darbinieku uzticamība uzņēmumam.

Pat tad, ja katru no saviem darbiniekiem, esat atlasījis personīgi, tagad nevarat teikt ar pārliecību, ka neviens no jūsu darbiniekiem nesadarbojas ar konkurentiem vai piegādātājiem, lai gūtu papildu ienākumu avotu? Protams, ka nē! Uzticēt drošības dienestam katra darbinieka pārbaudi var, bet kur ir garantija, ka pēc tik daudziem gadiem nav uzradušās draudzīgas vai radnieciskas saites, kas lauzīs darbinieku uzticību? Protams, nav šādu garantiju. Šajā gadījumā, vienkāršākais un efektīvākais veids, kā risināt šo problēmu, ir griešanās detektīvu aģentūrā.

Ko var piedāvāt profesionāls detektīvs?

Mūsu speciālisti palīdzēs Jums - vadītājam, kurš nodarbojas ar sarežģītiem un daudzveidīgiem izaicinājumiem, un, kurš rūpējas ne tikai par uzņēmuma ekonomisko stabilitāti.

  • Kompleksā uzņēmuma drošības pārbaude;
  • darbinieku amata pienākumu kvalitātes pārbaude, kuru veic "jauns darbinieks" - mūsu detektīvs Jūsu komandā;
  • kontrolpirkumi;
  • piegādātājs vai konkurents, kurš piedāvā atlīdzību par Jūsu darbinieka piedāvāto "auglīgo" sadarbību;
  • pamatīga darījumu partneru pārbaude;
  • ārštata drošības organizēšana;
  • kandidātu pārbaude;
  • novērošanas sistēmas instalēšana birojos un palīgtelpās;
  • grāmatvedības dokumentu un naudas plūsmas uzraudzība;
  • pamatīga personīgā drošības dienesta pārbaude.

Kāpēc privātdetektīvs?

Augstais profesionalitātes līmenis ļauj mūsu darbiniekiem viegli integrēties jaunā komandā, neradot liekas aizdomas. Jūsu darbiniekiem nebūs pat mazāko šaubu, ka tikko pieņemtais cilvēks, patiesībā, ir privātais detektīvs, un viņa galvenais uzdevums ir noteikt maksimālo pārkāpumu skaitu ekonomiskās drošības jomā. Pateicoties zināšanām par psiholoģiju un spēju atrast kopīgu valodu, viņš ar laiku kļūs neaizstājams sabiedrotais daudziem kolēģiem.

Mēs garantējam, ka mūsu speciālisti varēs sniegt jums pilnu atskaiti par padarīto, un visiem konstatētajiem pārkāpumiem uzņēmumā. Tiks sagādāti foto un video materiāli, pamatojoties uz kuriem var pieņemt lēmumu par daži darbinieku nākotni.