Diemžēl, konflikti ar policijas darbiniekiem var skart ikvienu. Dažreiz tas ir tikai neliels pārpratums, kas rodas izmeklēšanas gaitā. Varbūt izmeklētājs neizrāda pietiekamu aktivitāti, meklējot aizdzītu automašīnu vai nozagtu īpašumu. Vai arī gluži pretēji - valsts advokāts pastāvīgi uzdod dīvaina rakstura jautājumus lietā, kurā Jūs esat tikai liecinieks. Vai arī, ja Jums ir sajūta, ka Jūsu lietu izmeklē nepietiekami kompetenti policijas darbinieki, vai jau ilgāku laiku izmeklēšana nesniedz rezultātus, Jums vajadzētu griezties pie privātdetektīva, kurš varēs atbildēt uz jautājumu, kā atrisināt konfliktu ar policiju. Un, ja Jūs tiekat netaisnīgi vainots par darbībām, kuras neesiet izdarījis, Jums neiztikt bez profesionāļa palīdzības!

Kā var palīdzēt privātdetektīvs?

Tajā brīdī, kad situācija jau šķiet bezcerīga, Jums jāvēršas pie privātā detektīva, kas palīdzētu atrast labāko risinājumu. Neatkarīgi no tā, vai Jūs atrodaties brīvībā, vai Jau esiet apcietināts, mūsu darbinieki palīdzēs atklāt patiesību. Turklāt, tiesībsargājošajās iestādes tiks iesniegti pārliecinoši pierādījumi par Jūsu nevainību, kurus ignorēt policijas darbinieki noteikti nevarēs. Būtu arī jāatzīmē, ka mūsu darbinieki ilgstošu laiku strādāja tiesībsargājošās iestādēs, tādēļ viņiem ir skaidrs priekšstats par policijas darba metodēm un darbību secību. Kā arī ir saglabāti ļoti svarīgi kontakti. Tas ir ļoti noderīgi, kad iet runa par strīdīgiem jautājumiem un sensitīvu informāciju, kas iegūta izmeklēšanas gaitā.

Mūsu darbības

Mēs varam droši apgalvot, ka vēršanās detektīvu aģentūrā dažkārt ir vienīgā iespēja, lai rastu taisnīgumu un izvairītos no nelikumīgas apsūdzības. Tūlīt pēc zvana mums (un to darīt var darīt gan pats apsūdzētais, gan viņa ģimenes locekļi), mēs sastādīsim rīcības plānu, kas ļaus pēc iespējas ātrāk rast taisnīgumu un sasniegt vēlamo rezultātu. Tam sekos ievadsaruna, kuras laikā tiks precizēta pamatinformācija:

  • Situācijas apraksts;
  • Personu, kuri ir iesaistīti lietā, kontaktinformācijas noskaidrošana;
  • Tiesībsargājošās iestādes darbinieka, pie kura izmeklēšanā atrodas Jūsu lieta, vārds, uzvārds, amats un kontaktinformācija;
  • Jūsu versija par to, kas noticis;
  • Jebkura cita informācija, kas var būt noderīga!

Kad mūsu darbiniekiem radīsies priekšstats par notikušo, konkrētu noziegumu vai konflikta situāciju, sāksies otrs posms. Tas sastāv no policijas viedokļa noskaidrošanas. Kad noskaidrots virziens, kā policijas darbinieks plāno veikt izmeklēšanu, mūsu darbinieki sāks arī savu izmeklēšanu. Tas tiek darīts pilnīgi likumīgi, izmantojot speciālu aprīkojumu, kas ļaus uzmeklēt patieso vaininieku.

Ko mēs garantējam?

Mums raksturīgā konfidencialitāte tiek garantēta arī šajā gadījumā. Neviens no kaimiņiem vai draugiem nevarēs iedomāties, ka izmeklēšana tiek veikta pēc Jūsu pieprasījuma. Tādējādi, atrodot patieso pārkāpēju, mēs to nodosim tiesībsargājošo iestāžu pārvaldībā. Un viņš, savukārt, noteikti nezinās, kam ir parādā par savu apcietināšanu. Tas ir ļoti noderīgi izmeklējot lietas, kas saistītas ar nopietniem miesas bojājumiem, īpašuma piesavināšanos vai auto zādzībām, tas ir, gadījumos, kad vainīgais ir cilvēks ar "nopietniem" sasniegumiem un, kuram ir ievērojami noziedzīgi sakari, arī tad, ja pats atrodas apcietinājumā. Kā rezultātā, Jums ir arī turpmāk jāuztraucas par savu drošību un bailēm no atriebības.

Tātad, mēs varam garantēt, ka ar labi pārbaudītiem sakariem, mēs varam atrisināt jebkuru sarežģītu situāciju Jūsu labā. Izpestīt klientu no sarežģītās situācijas - tāds ir mūsu galvenais mērķis!